Nová návštěvní kniha

Právě jsme na našich stránkách zřídili novou sekci “návštěvní kniha”, do které můžete přispívat Vašimi dojmy z ranče nebo využít prostoru pro Váš vzkaz věnovaný nám.

Doufáme,  že se v sekci objeví nejen příspěvky rančových hostů, ale také majitelů koní a klientů, kteří na ranči využili nebo stále využívají výuky a vyjížděk.

Odkaz do knihy zde >>>

Odkaz na sekci naleznete také na hlavní straně nebo v pravém sloupci sekce “Aktuality”.


 1. veronika says:

  Dobrý den,
  chtela bych se zeptat jak se vede u Vás Gentle Dun It Kingovi (Jerrymu) jezdila jsem ho u nás na ranči 3 roky. Prosím o informace. Děkuji.
  S pozdravem Veronika

 2. rančerka says:

  Dobrý den

  má se dobře , klient ho má na vyjížďky do lesa.

  • Dwight says:

   Trocha zamyšlened k použedve1ned webů: V dnešned době si můžu vybrat z nepřeberne9ho množstved webů. Samozřejmě, že jako laik veruss IT budu na to pohledžet trochu jinak. Jakfd web jako laik použiji? Když něco hlede1m nainternetu nejdředve narazedm na ty, ktere9 mi Seznam nabedzed na prvned straně – to by byl asi ze1klad.Tam jich několik prohle9dnu a z těch pak vybedre1m. Ani ne9 tak z toho, kterfd je nejle9pe vymakanfd, to jako laik nepozne1m.Rozhodně nechci bfdt hned na prvned straně zahlcena informacemi. Pro mě mused bfdt prvned strana rozhodně přehledne1, abych se v ned dobře orientovala.Ledbed se mi weby spedše me9ně barevne9, logicky uspoře1dane9 a kde je velkfd a nepřehle9dnutelnfd vyhlede1vač. Neme1m čas se zabfdvat tedm, že budu něco hledat kde, co je…..a mysledm, že většina lided v dnešned době něco nerado zdlouhavě hlede1 nebo prozkoume1ve1. Jednoduše nened na to čas.Prostě ,, V jednoduchosti je kre1sab4b4.A tak bych to i pojala.Už i Steve Jobs, když pomfdšlel na novfd produkt, tak chtěl, aby lide9 přišli na ovle1de1ned sami (aby byl jednoduchfd) a nepotřebovali k tomu že1dnfd ne1vod na použited…..No a pak jsou ty, ktere9 me1m v Obledbenfdch. Ktere9 už zne1m….Ještě se vyje1dředm k nove9mu Timeline od Facebooku. No trochu zmatečned teda je. Možne1 to je tedm, že nejsem zvykle1. Co se mi ledbed, je, že si můžu prohle9dnout i roky zpětně a to docela dost rychle. No docela sedla, co se o ne1s zachove1ve1. Kdyby toto existovalo za komunistů, určitě by nepotřebovali tajne9 služby nebo tajne9 agenty..…vše by určitě našli na Facebooku. 

line
footer
Powered by Wordpress | Designed by Elegant Themes