Poslední zářijový – vyjížďka

Poslední zářijový víkend, plný krásného, slunečného počasí, jsme strávili společnou vyjížďkou na Lukov, kde jsme přijali pozvání navštívit hotel Tuskulum. Koníci statečně zvládali náročnou cestu a všichni byli úžasní jak v lesích, tak i na dlouhých cvalovkách, které jsme si všichni maximálně užívali (děcáni to bylo žrádlo :-) ).

Na hotel, kde náš čekalo přivítání v podobě tekutých švestek  přímo z rukou hostitele (samozřejmě pro nás dvounohé, čtyřnohým přátelům postačila kupa sena), jsme všichni dorazili s čistými hlavami a bolavýma ……ama, ale všichni spokojení.

Po strávení výborné večere  (pečená kachna nebo kuřátko se zelím a bramborovým knedlíkem), za kterou ještě jednou děkujeme kuchaři – byla to mňamka, následoval večer plný  zábavy, náročných pingpongových mačů a výborného Mojita – made by Tonda Solanský.

V dopoledních hodinách druhého dne jsme se přímo před hotelem stali svědky obnovy manželského slibu po 70!!!!! (čtete opravdu dobře) letech – briliantová svatba. Manželům za celý ranč dodatečně blahopřejeme.

Po obědě stráveném v anglickém parku hotelu, s voňavým čajem na stole a oddechovým mačem Pétanque, jsme se vypravili (ač neradi) na cestu domů.

Všichni se pomalu připravujeme a léčíme si své bolístky tak, abychom mohli o víkendu vyjet zase jinudy, a doufáme, že se výlet vyvede stejně dobře, jako ten “poslední zářijový”.


 1. Honza says:

  Ahoj teto,moc se mi líbily vaše fotky z Lukova až budu větší tak pojedu někdy s tebou.Tak ahoj a pozdravuj Lucinku

 2. A says:

  Máňa,Mura dost dodré fotky!A super vyjížďka!Luci jsem ráda,že jsi to s náma zvládla!

 3. Můra says:

  Velmi dobře, Luci!:-) Bylo to bezva a ještě bych pochválila půlnoční vaječinku se slaninkou, připravenou panem hoteliérem osobně.:-)

 4. Ivana says:

  Jsu ráda, že se fotky líbí, však bylo taky počasí jak lusk a i můj nepříliš zdatný foťák udělal hezké fotky. Frantovy by byly hezčí, ale dočkali bychom se jich tak za rok, za dva :-D

 5. rančerka says:

  Ahoj osazenstvo ranče,všem oznamuji předem,že mezi svatky se jede k Davidkovi.Už se na nás moc těší.PS:koně,živá voda a dobrá vánoční nálada sebou.

line
footer
Powered by Wordpress | Designed by Elegant Themes