Mezinárodní 2012

Dne 14.1.2012 se na našem ranči uskutečnila každoroční zimní mezinárodní vyjížďka. Protože už bohužel nemáme Jaroška, museli jsme změnit naši tradiční trasu Všemina – Baťková a zpět. K radosti manželů Nesňalových padla volba na ně a vyrazili jsme směr Ranč Bílá hlína. A protože už nám Jaroška nikdo nevrátí a také z důvodu, že se nám vyjížďka i občerstvení velmi zamlouvalo, obáváme se, že Nesňalovi se z naší přítomnosi můžou těšit i příští rok :-D Pavlínka se Zděndou nám totiž plnili, co nám na očích viděli. Podával se gulášek, pečené maso s bramborem, muffiny, slivovice, víno, pivo, punč, nealko pivo, prostě co kdo chtěl, to dostal. Naši koníci dostali ubytování přímo v maštali, aby si hezky odpočinuli, napili, uschli a cestou zpět nám všem znovu čerství ukázali, že málo jezdíme a to máme za to :-)

Úplně zpočátku to vypadalo, že zahřmí a ani nevyjedem. Celý týden nám pršelo, po sněhu ani památky. S vyzutýma koníkama by to nebyl moc príma terén. Až by se zdálo, že trio Pavel – Peter – Slávek (a nově Zděnek) vše objednali přímo s i počasím. Ale protože některé členky ranče nejsou s počasím nikdy zcela spokojeny (horko, zima, sucho, vlhko, mráz, hovada….), hrozilo, že na ně sněží zase moc. Což potvrdila první přijíždějící výprava, stálice našich vyjížďkových radovánek – Leonka, Davídek a šéfinka Lenka. Ale poté, co Leonce uschly kalhoty a sněžení se zmírnilo, nakonec jsme přece jen vyjeli. Dokonce s tak malým časovým zpožděním, že Nesňalovi nevěřili, že stačilo jen dvakrát zavolat a Všemina je u nich jak na koni.

Večer po šťasném návratu jsme se všichni znovu setkali na Všemině, kde se zase jedlo a pilo – asi tuna pečeného masa, k tomu slovenské zelíčko a knedlík, pak nesměly chybět obložené talíře… Opět, na co měl kdo chuť. Myslím, že to naši mezinárodní bratři připravili krásně :-) Zábava se taky vydařila, ostatně na to jsme už zvyklí.

Sezónu 2012 jsme tedy úspěšně zahájili a už se moc těšíme na letošní vyjížďky z našimi milými přáteli!


  1. Anonymní says:

    Jo Baťková a Jarošek….to bylo akcí a legrace.

line
footer
Powered by Wordpress | Designed by Elegant Themes