SOUTĚŽ RANČE VŠEMINA!!!

Soutěž Ranče Všemina – Co znamená slovo „TRNKY“ slovensky?!

Výherní ceny a podmínky soutěže.

Výherní ceny:

1. cena v hodnotě 4.000 Kč – týdenní prázdninový pobyt u koní 2014 pro jedno dítě;

Tábor u koní přes školní letní prázdniny 2014 organizuje Ranč Všemina, který se nachází necelých 20 minut autem od Zlína v České Republice, v krásném údolí jen 15 minut pěšky od ActivityPark Hotelu Všemina. Požadovaný věk je od 6. do 14. roku dítěte. V táboře u koní budou děti poznávat práci s koňmi od A po Z. Ráno začíná voděním koní z výběhů – pastvin do stájí. Děti pochopí – ještě před zavedením koně do jeho stáje, že i kůň potřebuje mít svůj byt čistý a uklizený. Při zacházení s koňmi se obeznámí s bezpečným pohybem ve stáji, stejně jako u ostatních činností – krmení, čistění srsti a kopyt, sedlání, uzdění, ošetřování… To vše a k tomu dvě hodiny denně výuky jezdění ze země i na koni.  Podle počasí – v kryté hale, nebo na pískové jízdárně. Ochranné přilby a vesty jsou na táboře u koní Ranč Všemina samozřejmostí.

Tábor u koní má vyvážený poměr práce s koňmi a klasického táborového programu. Dětem se věnují zkušení instruktoři, výcvik v sedle koně je 2 nebo 1 hodinu denně – podle výběru programu. Rodiče si můžou vybrat celodenní nebo půldenní program s koňmi. V ceně je ubytování, plná penze + 2x svačina, pitný režim, výcvik…

Každé další dítě objednané na prázdninový tábor u koní má slevu 200,-Kč!

Všechny další informace o táboře u koní Ranč Všemina 2014 budou zveřejněny na naší web stránce www.ranc.cz koncem října 2013.

2. cena v hodnotě 2.400 Kčvíkendový pobyt u koní pro 4-5 lidí – bez stravy (pátek – neděle);

Ranč Všemina se nachází necelých 20 minut autem od Zlína v České Republice, v krásném údolí jen 15 minut pěšky od ActivityPark hotelu Všemina. Nástup na pobyt je vždy v pátek po 14.00 hod. Ubytování je v chatce u potůčku. V spodní části – obývací kuchyňka (dres s teplou a studenou vodou, jednoduché nádobí, lednička, el. dvou plotýnka, TV)  je roztahovací pohovka pro 1-2 lidi. V nadzemní části (strmější schody) jsou 4 postele. Povlečení pro 5 lidí v ceně. Sociální zařízení jsou 15m od chatky. K dispozici zastřešené ohniště, dřevo, nářadí na grilování – v ceně. Elektrické vytápění není v ceně pobytu – při nástupu a ukončení pobytu se udělá společný odpočet el. hodin a rozdíl ubytovaní hosté doplatí v běžné ceně za KWh = …..

Každý ubytovaný má 50% slevu na 1 hodinu výuky jízdy na koni v kryté hale a 50% slevu na jednu hodinu vyjížďky do terénu s instruktorem v dohodnutém čase. Další požadované služby se hradí v plné ceně. Víkendový pobyt je možné čerpat o víkendech do 3.11.2013 a následně pak od 11.3.2014 do 27.4.2014. Termín je potřebné si domluvit co nejdříve s vyhlašovatelem soutěže nebo s ním pověřeným pracovníkem ranče.

Tuto 2. cenu – víkendový pobyt u koní pro 4-5 lidí – bez stravy (pátek – neděle), je možné s doplatkem 1.600,-Kč vyměnit za týdenní prázdninový pobyt u koní 2014 pro jedno dítě za identických podmínek uvedených u 1. ceny. Každé další dítě objednané na prázdninový tábor u koní má slevu 200,-Kč.

Po uvedených termínech výhra propadá bez nároku na náhradu. Všechny další informace o Ranči Všemina najdete na naší web stránce www.ranc.cz.

3. cena v hodnotě 1.600 Kč – víkendový pobyt u koní s plnou penzí pro jedno dítě;

Ranč Všemina se nachází necelých 20 minut autem od Zlína v České Republice, v krásném údolí jen 15 minut pěšky od ActivityPark Hotelu Všemina. Nástup na pobyt je vždy v pátek po 14.00 hod., odchod v neděli od 13 – 14.00hod. Ubytování v chatkách pro 4 děti, patrové postele. Sociálky (WC, umyvadlo, sprcha) v chatce, ne přímo v místnosti. V ceně je ubytování, plná penze + 2x svačina (v pátek jen večeře a v neděli se končí obědem), pitný režim, podle počasí táborák, výuka jízdy na koni ze země i ze sedla v pátek 1 hodina, v sobotu 2 hodiny a v neděli 1 hodina. Podle počasí – v kryté hale, nebo na pískové jízdárně. Ochranné přilby a vesty jsou na táboře u koní Ranč Všemina samozřejmostí. Děti budou poznávat práci s koňmi od A po Z. Ráno začíná voděním koní z výběhů – pastvin do stájí. Pochopí – ještě před zavedením koně do jeho stáje, že i kůň potřebuje mít svůj pokoj čistý a uklizený. Při zacházení s koňmi se obeznámí s bezpečným pohybem ve stáji, stejně jako u ostatních činností – krmení, čistění srsti a kopyt, sedlání, uzdění, ošetřování… Dětem se věnují zkušení instruktoři. V případě zájmu je možné dokoupit pobyt pro další dítě/děti – sleva 200,-Kč/každé další dítě. Požadovaný věk nad 6 let.

Další požadované služby se hradí v plné ceně. Víkendový pobyt je možné čerpat o víkendech do 3.11.2013 a následně pak od 11.4.2014 do 27.4.2014. Termín je potřebné si domluvit co nejdříve u vyhlašovatele soutěže nebo u jím pověřeným pracovníkem ranče.

Tuto 3. cenu – víkendový pobyt u koní s plnou penzí pro jedno dítě, je možné s doplatkem 2.400,-Kč vyměnit za týdenní prázdninový pobyt u koní 2014 pro jedno dítě za identických podmínek uvedených u 1. ceny. Každé další dítě objednané na prázdninový tábor u koní má slevu 200,-Kč.

Po uvedených termínech výhra přepadá bez nároku na náhradu. Všechny další informace o Ranči Všemina najdete na naší web stránce www.ranc.cz.

4. cena v hodnotě 1.000,-Kč – vyjížďka bryčkou na dvě hodiny v blízkém okolí ranče Všemina. Platí maximálně pro tři dospělé osoby a jedno dítě. Vyjížďku bryčkou je možné absolvovat do 15.11.2013 a následně  pak od 1.4.2014 do 30.5.2014. Termín je potřebné si domluvit co nejdříve u vyhlašovatele soutěže nebo u jím pověřeným pracovníkem ranče.

Tuto 4. cenu – vyjížďka bryčkou na dvě hodiny v blízkém okolí ranče Všemina je možné s doplatkem 3.000,-Kč vyměnit za týdenní prázdninový pobyt u koní 2014 pro jedno dítě za identických podmínek uvedených u 1. ceny. Každé další dítě objednané na prázdninový tábor u koní má slevu 200,-Kč.

5. cena v hodnotě 800,-Kč – výuka jízdy na koni pro jednu osobu v trvání 2 hodiny.

Výuka jízdy na koni na ranči Všemina probíhá podle zkušeností jezdců ze země i ze sedla v kryté jezdecké hale. Ochranné přilby a vesty jsou na ranči Všemina samozřejmostí. Po dohodě je možné výuku rozdělit na dvě osoby po jedné hodině, ale současně. Každá další osoba, která se bude chtít zúčastnit této společné výuky jízdy na koni bude mít jednorázovou slevu 20%/hodina z ceníkové ceny Ranče Všemina. Slevy se nesčítají. Maximální počet osob je 5. Potřebná výstroj – pevná obuv, rifle resp. dlouhé kalhoty. Zbytek přiměřeně podle počasí. Výuku jízdy na koni v kryté hale na Ranči Všemina je možné absolvovat po dohodě s vyhlašovatelem soutěže nebo jím pověřeným pracovníkem ranče v termínu do 30.4.2014.

6. cena v hodnotě 600 Kč – vyjížďka na koni do přírody pro jednu osobu v trvání 2 hodiny.

Vyjížďka na koni do přírody na Ranči Všemina probíhá v doprovodu zkušeného instruktora, podle věku a zkušeností jezdců. Ochranné přilby a vesty jsou na Ranči Všemina samozřejmostí. Po dohodě je možné vyjížďku na koni rozdělit na dvě osoby po jedné hodině, ale současně. Každá další osoba, která se bude chtít zúčastnit této společné vyjížďky na koni bude mít jednorázovou slevu 20%/hodina z ceníkové ceny Ranče Všemina. Na každou další hodinu absolvovanou ve stejný den (hodiny se můžou spojit) platí také sleva 20%. Slevy se nesčítají. Maximální počet osob je 5. Potřebná výstroj – pevná obuv, rifle resp. dlouhé kalhoty. Zbytek přiměřeně podle počasí. Vyjížďku na koni na Ranči Všemina je možné absolvovat po dohodě s vyhlašovatelem soutěže nebo jím pověřeným pracovníkem ranče v termínu do 30.4.2014.

7 – 8. cena v hodnotě 300 Kč – vyjížďka na koni do přírody pro jednu osobu v trvání 1 hodiny.

Vyjížďka na koni do přírody na Ranči Všemina probíhá v doprovodu zkušeného instruktora. Ochranné přilby a vesty jsou na Ranči Všemina samozřejmostí. Každá další osoba, která se bude chtít zúčastnit této společné vyjížďky na koni bude mít jednorázovou slevu 20%/hodina z ceníkové ceny Ranče Všemina. Na každou další hodinu absolvovanou ve stejný den (hodiny se můžou spojit) platí také sleva 20%. Slevy se nesčítají. Maximální počet osob je 5. Potřebná výstroj – pevná obuv, rifle resp. dlouhé kalhoty. Zbytek přiměřeně podle počasí. Vyjížďku na koni na Ranči Všemina je možné absolvovat po dohodě s vyhlašovatelem soutěže nebo jím pověřeným pracovníkem ranče v termínu do 30.4.2014.

9 – 10. cena v hodnotě 150 Kč – vodění na koni nebo vodění na poníkovi v trvání 15 min.

Ochranné přilby a vesty jsou na Ranči Všemina samozřejmostí. Vodění na koni na ranči Všemina je možné absolvovat po dohodě s vyhlašovatelem soutěže nebo jím pověřeným pracovníkem ranče v termínu do 30.4.2014.

Podmínky soutěže a FAQ:

 • Soutěžní otázka: Co znamená slovo “TRNKA“ slovensky?
 • Odeslaní odpovědi na soutěžní otázku odeslanou e-mailem na požadovanou e-mailovou adresu rancvsemina@ranc.cz bude považované za přihlášku do soutěže;
 • Odeslaní odpovědi na soutěžní otázku odeslanou e-mailem na požadovanou e-mailovou adresu rancvsemina@ranc.cz bude považované Váš souhlas s podmínkami této soutěže;
 • Kdo se může zúčastnit soutěže?

-       účastníkem soutěže může být každý občan Evropské unie, který dosáhl věk 18. let nejpozději v den odeslání odpovědi na soutěžní otázku na e-mail rancvsemina@ranc.cz;

-        každý takový občan může odeslat jen jednu odpověď, takže může vyhrát jen jednu cenu;

-        zároveň bude do soutěže zařazena jen jedna odpověď z jedné e-mailové adresy;

 • Kam je potřebné odeslat odpověď na soutěžní otázku:

-        na soutěžní otázku odpovídejte výhradně e-mailem na e-mailovou adresu rancvsemina@ranc.cz. Odpovědi odeslané na jiné e-mailové adresy, poštou resp. zodpovídané telefonicky nebudou akceptované.

 • Dokdy je možné zasílat správné odpovědi?

-        do 13.9.2013 do 24.00hod.;

 • Kdy a jak proběhne slosování?

-        Slosování správných odpovědí bude na Ranči Všemina dne 14.9.2013 ve 14.00hod.

 • Jak se dozvíte, jestli jste vyhráli některou ze soutěžních cen?

-        všem účastníkům soutěže, kteří odešlou odpověď na soutěžní otázku na e-mailovou adresu rancvsemina@ranc.cz do požadovaného termínu, pošleme nejpozději do 20.9.2013 do 24.00 hod. odpověď na e-mailovou adresu, ze které byla odpověď odeslaná;

-        vyhlašovatel soutěže nezodpovídá za poruchy na internetovém spojení na straně soutěžícího, resp. účastníka soutěže (nedostupnost, antivirus, spamová pošta…) a nebude výsledek soutěže opětovně doručovat;

-        soutěžící má možnost si ověřit svoji výhru – do termínu 20.09.2013 do 24.00hod. bude správná odpověď jako i všichni  výherci zveřejnění na web stránce vyhlašovatele soutěže www.ranc.cz;

 • Finanční hodnota cen v soutěži je určená na základě volné cenotvorby služeb poskytovaných na Ranči Všemina a je jen orientační.
 • Získanou cenu si může výherce vybrat pouze vyčerpáním služby, která byla u ceny slovně popsaná.
 • Výherce nemá nárok na proplacení výhry, ani na žádné jiné čerpání výhry kromě služby, která byla u ceny slovně popsaná.
 • Uplatnění výhry – termín čerpání služby si výherce musí výhradně e-mailem osobně domluvit s vyhlašovatelem soutěže, nebo ním určeným pověřeným pracovníkem nejpozději do 28.9.2013. O termínu čerpání výhry rozhoduje výhradně vyhlašovatel soutěže, nebo ním pověřený pracovník. Kontakt – e-mailová adresa na pověřeného pracovníka bude výherci oznámený současně s výsledkem soutěže.
 • Vyhlašovatel soutěže, nebo ním pověřený pracovník má z nevyhnutných důvodů právo termín čerpání služby – po dohodě s výhercem přesunout na jiný termín.
 • Jestliže si výherce nedohodne termín čerpání výhry do 28.9.2013, po tomto termínu výhra propadá – výherce nemá nárok na výhru, ani na žádné jiné plnění ze strany vyhlašovatele soutěže.
 • Jakoukoli výhru (kromě první ceny) si musí výherci vyčerpat nejpozději do 30.4.2014. Jestliže si výherce z vlastní viny výhru nevyčerpá do uvedeného termínu, výhra propadá – výherce nemá po uvedeném termínu nárok na výhru, ani na žádné jiné plnění ze strany vyhlašovatele soutěže.
 • Vyhlašovatelem soutěže je Pavel Hradil, Ranč Všemina, Všemina 25E, Všemina, Česká republika.


line
footer
Powered by Wordpress | Designed by Elegant Themes