Letní koňský tábor 2018

Letošní nabídka táborů je zde a my jsme opět, kromě hlavního bodu, kterým je co nejvíce hodin strávených v sedle koně, připravili bohatý doprovodný program celého pobytu. Zkrátka, na ranči a u koní se člověk nudit nikdy nemá a také ani letos nebude. A co na vaše ratolesti čeká v rámci táborů v letošním roce?
1
V den příjezdu, tj. neděle v 14:00 proběhne ubytování a po něm seznámení s areálem, aby všechny děti věděly, kudy a kam. Dalším bodem bude seznámení s našimi čtyřnohými přáteli, účastníky táboru a hned začneme s výukou práce ze země.
Každý den proběhne výuka westernového ježdění a to hned dvakrát. Kromě středy. Ta dává koním čas na odpočinek a my si společně budeme rozvíjet dobrodružného ducha v rámci různých aktivit a plnění úkolů. Tento den se naučíme hodně užitečných informací o přírodě, jak přežít v divočině, jak pracovat v kolektivu, pomáhat jeden druhému. A to je mnohdy ten největší poklad.
Tábor bude zakončen závody „Horsemanship“ a „Showmanship“ a vaše děti dostanou, v případě viditelných pokroků, pamětní diplomy, popřípadě medaile, které budou mít nejen jako skvělou památku pro sebe, ale také díky ní budou mít dveře k nám vždy otevřeny, protože se dostanou do naší klubové skupiny. A to za výhodnějších, klubových podmínek.
Konec táborového týdne všem nabídne shrnutí celého pobytu s instruktory a po sobotní snídani naše dobrodružství skončí v 10:00.
2
Strava na Vaše ratolesti opět zaútočí 5 x denně, pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu.
Vaše děti si tak zažijí, co to znamená, mít koně. Stráví celý týden se „svým“ koníkem, který jim bude přidělen. Naučí se o něj starat, pracovat s ním a to za dohledu zkušených instruktorů. Naučíme zde jak pokročilé, tak i úplné začátečníky – od vodění koně, až po jízdu v sedle.
Tábor je určen pro děti od 6 – 18 let, kdy děti nerozdělujeme podle věku. Starší se učí pomáhat těm mladším, týmová hra je u nás velmi důležitým aspektem.
Výcvik probíhá v kryté hale s koňmi, kteří jsou skvěle připraveni pro práci s dětmi.
3
Dále máme založený členský klub „Táborníci Ranče Všemina“, kde na vás budou čekat zajímavé výhody a možnosti. Kromě slev na tábory a víkendové kempy také aktuální informace o našich novinkách a nabídkách, které pro členy klubu budou vždy výhodnější.
4
V případě zájmu napište na náš email: vsemina@ranc.cz, kdy po schválení Vámi vybraného turnusu bude zaslána přihláška se všemi dalšími doplňujícími informacemi.
5
Turnusy táborů 2018:
I. TURNUS  1.7. – 7.7. 2018  OBSAZENO!
II. TURNUS  8.7. – 14.7. 2018  OBSAZENO!
III. TURNUS  15.7. – 21.7. 2018  OBSAZENO!
IV. TURNUS  22.7. – 28.7. 2018  OBSAZENO!
V. TURNUS  29.7. – 4.8. 2018  OBSAZENO!
VI. TURNUS  5.8. – 11.8. 2018  1 VOLNÉ MÍSTO!
VII. TURNUS  12.8. – 18.8. 2018  OBSAZENO!
VIII. TURNUS  19.8. – 25.8. 2018  OBSAZENO!
IX. TURNUS  26.8. – 1.9. 2018  OBSAZENO!
DĚKUJEME!!!
Cena: 5 150,-
Těšíme se na vás a nezapomeňte – pohled na svět je nejkrásnější z koňského hřbetu!

Táborníci Ranče Všemina

Ranč Všemina

line
footer
Powered by Wordpress | Designed by Elegant Themes